Ubytování

Na statku se můžete ubytovat v nerušeném uzavřeném dvoře ve 13-ti apartmánech. Devět apartmánů je 5-ti lůžkových s možností jedné přistýlky, dva apartmány jsou 8-mi lůžkové s možností jedné přistýlky, jeden 12-ti lůžkový s možností třech přistýlek, a poslední apartmán je 4 lůžkový s možností jedné přistýlky. Každý apartmán má v přízemí vlastní kuchyň s kompletní výbavou - lednicí, myčkou, keramickou deskou, rychlovarnou konvicí, toustovačem, mikrovlnou troubou , vlastní koupelnu a obývací pokoj. V patře je podkrovní několika lůžková ložnice.
 
U každého apartmánu je zastřešená terasa. Na terase si můžete sami něco dobrého ugrilovat na grilu , který Vám rádi půjčíme.  
 
Uprostřed dvora je pro ubytované k dispozici krásný teplý zastřešený bazén na vykoupání.
 
Svůj automobil zaparkujete na společném parkovišti. Pro návštěvníky, kteří si přivezou kola máme připravenou kolárnu.
 
Pokud si budete přát, na objednání pro Vás zajistíme mezi 8.00 – 10.00 hod. snídaně. Snídaně je nutné objednat v předstihu spolu s ubytováním.
 
Celý areál pro Vás nabízí nesčetně aktivit – jak pro dospělé, tak pro děti: ADVENTURE GOLF, TENIS, NOHEJBAL, VOLEJBAL, FOTBÁLEK, KULEČNÍK, STOLNÍ TENIS, WELLNESS, VELKÉ DĚTSKÉ HŘIŠTĚ, OBČERSTVENÍ.
 
 
IMG_1962.JPG
 
 
Na statku je k dispozici po dohodě pračka.
 
Blízko statku vede cyklostezka, na kterou se s kolem můžete napojit.
 
Cena ubytování zahrnuje lůžkoviny, ručníky, energie, TV, WIFI, využití bazénu. Za poplatek nabízíme zapůjčení venkovního grilu. Gril je nutno vrátit druhý den v tom stavu, v jakém jsme Vám ho zapůjčili. V případě nutného očištění si účtujeme poplatek.
Při příjezdu se platí v hotovosti rekreační poplatek a vratná kauce. Tato kauce slouží pro případné poškození AP a jejího vybavení. Kauce je vratná v den odjezdu.
Nástup na týdenní pobyt je v sobotu mezi 15.00 – 16.00 hod, opustit ubytování v den odjezdu je třeba mezi 9.00 – 10.00 hod.
Statek pronajímáme i na rodinné a firemní akce. Cenu stanovíme podle poptávky, podle počtu osob a podle využitelnosti sportovišť, jak si představuje náš host.


Školní 41, 373 73 Štěpánovice

ubytování: +420 607 066 139 sport/recepce: +420 725 500 316

info@statekstepanovice.cz Facebook

POPTÁVKA UBYTOVÁNÍ
Statek Štěpánovice
Všechna práva vyhrazena ©2018 FENIX WORLD s.r.o.
Tvorba stránek: InGenius